• Ново
До неверојатен ѓердан за картички за Денот на мајката, подарок за Денот на мајката за неа; Подарок за Денот на мајката за мама, накит и картичка Денот на мајката прис
zoom_in

До неверојатен ѓердан за картички за Денот на мајката, подарок за Денот на мајката за неа; Подарок за Денот на мајката за мама,

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Нашите прекрасни нечисти ѓердани се направени од не'рѓосувачки челик и доаѓа со нежен ланец на ладење. Необичниот ланец е 16 "со 2 " ланец на екстендер е совршен за положување со други ѓердани и спарување со други накит. Ѓерданот доаѓа прикачен на квадратна картичка со убава порака посветена на нашите мајки, баби, мајки на чекор и ќерки. Секој ѓердан од колекцијата на Денот на нашата мајка доаѓа со прекрасен хипоалергичен нежен ѓердан што може да го носи Peope кои се чувствителни на специфичен метал и картичка завиткана во кутија за подароци подготвени за надавање. Тоа може да се носи со секојдневно носење или за романтична вечер. Нашиот накит е направен од нерѓосувачки челик од хируршко одделение што гарантира дека нашите ѓердани нема да 'рѓаат, избледат или да опаѓаат со текот на времето. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 0,36 "L x 0.23" W. Порака за картички : "Кој би помислил дека сестрата со која пораснав ќе биде толку неверојатна мајка. Може секој ден со вашиот пакет радост да ви даде среќа." Подарокот за Денот на мајката вклучува прекрасен ѓердан за приврзоци и картичка завиткана подготвена да биде надарен.

Им се допаѓа и на купувачите..