• Ново
- И Затоплување На Желе Подмачкување, Сензорен Личен Лубрикант, Формула Базирана На Гликол, Безбедна За Употреба Со Доцни Кондоми, За Мажи, Жени и Парови, 2. ФЛ ОЗ
zoom_in

- И Затоплување На Желе Подмачкување, Сензорен Личен Лубрикант, Формула Базирана На Гликол, Безбедна За Употреба Со Доцни Кондоми,

DEN 189.12

Износ
check Во продавницата.

К-И Затоплување Желе Подмачкување е дизајниран да додаде топлина во спалната соба што никогаш нема да сакате да ја изладите. Тоа помага сексот да биде поспонтан и позабавен за да можете да ги однесете работите на следното ниво. Помогнете да ја зголемите температурата на задоволството со затоплување, сензорен лубрикант. Овде станува жешко. Сега зборуваме. Нашата формула за Желе базирана На Гликол ви помага да добиете чувство на затоплување, како и да бидете компатибилни со Кондомите Од Латекс. К-И е #1 Лекарот препорача личен бренд за лубрикант*. Овој производ содржи едно шише од 2,5 FL OZ. Овој производ е достапен и во 5 FL OZ.Нашите производи се испорачуваат во дискретно пакување без индикација за содржината на парцелата*меѓу вагиналните лубриканти и навлажнувачи, IQVIA, Провокативна Анкета, Февруари. 2022 ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА ТОПЛИНАТА : Помогнете да ја зголемите температурата на задоволството со затоплување, сензорен лубрикант. ЗАГРЕЈТЕ ја СПАЛНАТА СОБА : Дизајнирана да додаде топлина во спалната соба што никогаш нема да сакате да ја изладите. Тоа помага сексот да биде поспонтан и позабавен за да можете да ги однесете работите на следното ниво. ФОРМУЛА ЗА ЗАТОПЛУВАЊЕ : формула За Желе Базирана На гликол која ви дава чувство на затоплување. # 1 ЛЕКАР ПРЕПОРАЧУВА : Од # 1 Лекар препорачува личен лубрикант бренд. КОМПАТИБИЛЕН со КОНДОМИ : Погоден за употреба со кондоми од латекс. ДИСКРЕТНО ПАКУВАЊЕ : Испорачано во дискретно пакување без индикација за содржината на парцелата.

Им се допаѓа и на купувачите..