• Ново
Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, големини 4-18
zoom_in

Бесплатна маичка со кратки ракави со кратки ракави, големини 4-18

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Премногу маички? Никогаш! Pocketебна маица на бесплатното склопување, направена од 100% памук, е тој неопходен класик што ќе го носи одново и одново. Опуштено сечење и неверојатно меко чувство значи дека оваа маичка се чувствува добро како што изгледа. Резултат! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со рамења на капки. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Супер-меко чувство. Маица со џеб со кратки ракави за момчиња од бесплатно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..