• Ново
Костоп -прицврстувач на управувачот на воланот - Riata Medium Black
zoom_in

Костоп -прицврстувач на управувачот на воланот - Riata Medium Black

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Еден од нашите нови омилени, Riata ™ спортува уникатен ткаен изглед направен од врвен материјал сличен на кожа. Достапно во 3 големини, RIATA ™ обезбедува изглед и чувство што нормално се наоѓа на управувачките тркала на луксузни спортски автомобили. Додадете малку визуелен интерес на вашето возило со спортски покритие на воланот RIATA. Издржлив вметнат гума од гума; Мек винил материјал; Луксузен ткаен дизајн; 3 големини за да одговараат на повеќето тркала што се управуваат.

Им се допаѓа и на купувачите..