• Ново
Terra & Sky Women's Plus Plus Size Long Sleave Smocked Top
zoom_in

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Long Sleave Smocked Top

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Прекрасна детали за печатење и замотани создаваат полиран изглед над панталони за фустани или фармерки. Долгиот ракав на Тера и Скај, кој се смалува на врвот, доаѓа во опуштено вклопување за симпатично и удобно вклопување. Моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Лажички врат. Печатење на сите; Сместени детали. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плус големината се смееше блуза за жени од Тера и Скај.

Им се допаѓа и на купувачите..