• Ново
Трговска марка ликовна уметност „реклами тркала 13“ платно уметност од гроздобер лавои
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „реклами тркала 13“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Уметник : Гроздобер лавоејебјект : Транспортен стил : Модерни производски тип на средновејство : Галерија обвиткано платно Арт. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои 'реклами тркала 13' платно уметност.

Им се допаѓа и на купувачите..