• Ново
Слупени индустрии рурални говеда кои уживаат во проток вода помеѓу тревни фотографии бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Jamesејмс Добсон
zoom_in

Слупени индустрии рурални говеда кои уживаат во проток вода помеѓу тревни фотографии бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : крава; Цицач; Говеда; Животно; Надвор; Вода; Природа; Дивиот свет. Дизајн од Jamesејмс Добсон.

Им се допаѓа и на купувачите..