• Ново
Традиционална област за килим Медалјон морнарица, Аква во затворен тркач лесен за чистење
zoom_in

Традиционална област за килим Медалјон морнарица, Аква во затворен тркач лесен за чистење

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Романтичен дизајн на медалјон со сложена граница за поттикнување на вашиот стручен стил. Модерна база за вашиот спокоен простор, вклучувајќи дневна соба, трпезарија, спална соба или влез. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Традиционален килим од 2x8 област (2'3 '' x 7'7 '') Медалјон морнарица, аква затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна морнарица сенка и аква акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Им се допаѓа и на купувачите..