• Ново
Dteck Crossbody Паричник Магнетни Телефон Случај За Google Pixel 6, Премиум Стп Кожа Чанта Патент Џеб Со Ремен Лента За Рамо Нараквица Фолио Флип Случај За Google Pixel 6, Виолетова
zoom_in

Dteck Crossbody Паричник Магнетни Телефон Случај За Google Pixel 6, Премиум Стп Кожа Чанта Патент Џеб Со Ремен Лента За Рамо

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Куќиштето За телефон Dteck crossboy & lanyard е добро дизајнирано За Google Pixel 6. Со ремен за вкрстено тело и ремен за зглоб, држете го телефонот и куќиштето заедно, слободни раце во шопинг, гледање филмови итн. Дизајнот на патентот не само што може да ги задржи вашите секојдневни потреби, туку и да ја обезбеди безбедноста на вашиот имот.Овој стп кожа случај моќен капацитет кој може да се одржи 6 картички и мала количина на готовина. Се користи за чување НА ВАШАТА лична карта, кредитна картичка, дебитна картичка, возачка дозвола итн., нема потреба да носите гломазен паричник кога ќе излезете. Мека удобна кожна футрола СТП компатибилна со Google Pixel 6.

Им се допаѓа и на купувачите..