• Ново
Garanimals Graphic Square Deckline Depkine Set, Set, Set
zoom_in

Garanimals Graphic Square Deckline Depkine Set, Set, Set

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Измешајте и одговарајте ја нејзината гардероба за симпатичен и удобен изглед од garanimals! Вашето малечко ќе сака да ја тресе оваа облека поставена насекаде! Без разлика дали е играч или на игралиште, вие сте мали ќе бидат најдобро облечени со овој изглед од Garanimals. Пријатно и симпатично, сите со леснотија! Измешајте и совпаѓајте се помеѓу сите наши симпатични парчиња за одлична облека!. Комплетот за облека со 4 парчиња вклучува : еден графички ками, еден печатен ками и два меурчиња за појавување на кратки дното . Графички ками-ками : 60% памук 40% полиестер. Печатете ками каро -каросерија : 60% памук 40% полиестер. Печатете го плетениот меур Кратко : 60% памук 40% полиестер. Цврст плетен меур Кратко : 60% памук 40% полиестер ексклузивно за декорација. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..