• Ново
Либерти Хардвер Жица Кабинетот Повлече
zoom_in

Либерти Хардвер Жица Кабинетот Повлече

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Изработени од челик. Достапно во различни опции за големина. Елегантен дизајн во различни завршетоци. Издржлив во модерен и разноврсен стил. Вклучува хардвер за монтирање за брза инсталација. 1.2-во. проекција.

Им се допаѓа и на купувачите..