• Ново
Магацинот На Одделот Големи Разделувачи За Мали Делови Кабинет
zoom_in

Магацинот На Одделот Големи Разделувачи За Мали Делови Кабинет

DEN 319.52

Износ
check Во продавницата.

Земете ја вашата ѓубре фиока од преполни до организирани Со Магацинот - На 1 Оддел Големи Разделувачи За Мали Делови Кабинет. Овој комплет е добредојдено ослободување од лабави, несортирани предмети, обезбедувајќи ви 16 отстранливи, проѕирни пластични разделувачи за употреба со вашиот Купишта, прилагодувајќи го во сегрегирани контејнери. Помина времето на лов на соодветни завртки, клинци, подлошки, навртки или завртки—поделете и организирајте и вашите проблеми се на крајот. Земете ја вашата ѓубре фиока од преполни до организирани Со Магацинот - На 1 Оддел Големи Разделувачи За Мали Делови Кабинет. Овој комплет е добредојдено ослободување од лабави, несортирани предмети, обезбедувајќи ви 16 отстранливи, проѕирни пластични разделувачи за употреба со вашиот Купишта, прилагодувајќи го во сегрегирани контејнери. Помина времето на лов на соодветни завртки, клинци, подлошки, навртки или завртки—поделете и организирајте и вашите проблеми се на крајот.

Им се допаѓа и на купувачите..