• Ново
Овенс Производи OC72406B OWEOC72406B 97 - САВАНА ЕКСПРЕС ВАН 155IN WB, 40IN ВОЗАЧОТ 120IN ПОМИНЕ, EXT. БЛК АЛУМИНИУМ В 4ИН РИСИЕР
zoom_in

Овенс Производи OC72406B OWEOC72406B 97 - САВАНА ЕКСПРЕС ВАН 155IN WB, 40IN ВОЗАЧОТ 120IN ПОМИНЕ, EXT. БЛК АЛУМИНИУМ В 4ИН РИСИЕР

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики екструдирани алуминиумски камени штитници со целосна големина го штитат вашето возило и даска од остатоци од патот.Груба лента за ронки ја поминува целата должина на таблата за безбедно повлекување во текот на целата година.Лесни за инсталирање држачите за монтирање на телото се прикажани Во Серијата Classic Pro.155 во. СБ 40 во. Возачот/120 во. Поминете Без Обложувањеголемина-4 инчи.Fits97-14 CHEVROLET/GMC Експрес/Савана 155 во. СБ 40 во. Возачот/120 во. Лозинкаспецификации Тежина на предметот - 38 фунти.Димензија - 122 х 8 х 5 инчи.- ШКУ : СОПСТВЕНП332 Овенс Производи. ОК72406Б.НОВИ.

Им се допаѓа и на купувачите..