• Ново
Сизи Фрамелитс Умира 10 Пкг - Троен Квадрат Флип-Нејзината Картичка
zoom_in

Сизи Фрамелитс Умира 10 Пкг - Троен Квадрат Флип-Нејзината Картичка

DEN 5599.84

Износ
check Во продавницата.

Sizzix Framelits Умира 10/Pkg - Троен Плоштад Флип - Неговата Картичка SIZZIX - Framelits Умре Во собата. Исечете го она што го гледате тоа е толку лесно и ефикасно со Рамки. Овие комплети со хемиски гравирани нафора имаат совршена регистрација на печатење без мешање од какви било гребени на работ на отворот на матрицата. Плус; тие се одлични за јасно сечење фотографии и сечење прозорци во картички; чанти; кутии и страници со белешки. Дизајниран за сечење на еден лист картон; хартија; метална фолија или велум; овие матрици, исто така, прават одлични матрици и се совршени за слоевитост за да создадат 3-Д ефект. Работи Со Sizzix Big Kick; големи шут и Скитници машини (не се вклучени). Овој пакет содржи Тројно Квадратно Превртување-Неговата Картичка : збир од десет вгнездени матрици кои сечат парчиња со големина од 6-1/4х5-1/2 до 3/4х3/4 инчи. Дизајнер : Стефани Барнард. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..