• Ново
Комплетен комплет за склопување на склопување на задниот дел од двата тркала со двојни тркала 2005- Scion TC, 2-15801-15802-001
zoom_in

Комплетен комплет за склопување на склопување на задниот дел од двата тркала со двојни тркала 2005- Scion TC, 2-15801-15802-001

DEN 4996.00

Износ
check Во продавницата.

Комплетен комплет за склопување на склопување на задниот дел од двата тркала со единици, 2005-2010 Scion TC, 2-15801-15802-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Оваа ставка одговара на следново : 2005-2010 SCION TC со белешка : Нема исклучувања се вклопува во 2005-2010 Scion TC. Комплетот вклучува два оригинална замена на стилот на опрема, комплетни склопови на ленти. Прецизност дизајнирана за директно вклопување и да ја врати висината на фабриката за возење. Елиминирајте ја потребата за специјализирани алатки. Нема исклучувања. Се вклопува во Изберете : 2005-2010 Toyota Scion TC и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..