• Ново
Едноставен модерен 3L Хедли ручек Бо за деца - Изолирана жена и машка торба за ручек: Сончев систем
zoom_in

Едноставен модерен 3L Хедли ручек Бо за деца - Изолирана жена и машка торба за ручек: Сончев систем

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставната модерна торба за ручек Хедли е идеална за излети, работа, патни патувања и многу повеќе! Торбата има засилена рачка и отстранлив прилагодлив ремен. Направено од висококвалитетен 600 D полиестер. Оваа торба е само вистинската големина за децата да одат на училиште. Едноставна модерна кутија за ручек 3 L Хедли за деца - Изолирани жени и машка торба за ручек : Сончев систем : Оваа кутија за ручек е тројно изолирана, единечна правоаголна торба идеална за деца, училиште, пикник, патни патувања, ручек во канцеларија, плажа, плажа и повеќе!. Рачно изработено со висококвалитетен полиестер од 600 d, силни патенти и трајно, засилено шиење што ја одржува формата на торбата. Внатрешен џеб за затворање на патент и внатрешна еластична вратоврска што безбедно ќе обезбеди пијалок . Надворешноста на торбата мери ширина 9,7 инчи, висок 7,6 инчи, длабочина од 3,4 инчи. Внатре, торбата мери ширина 9 инчи, висока 7 инчи и длабочина од 3 инчи. Патент во САД во очекување . Зошто едноставна модерна : Нашите основни принципи на дарежливост и извонредност нè инспирираа да продаваме производи со висок квалитет, да дејствуваме како одлични партнери со сите со кои комуницираме и да подариме минимум 10% од нашите профити.

Им се допаѓа и на купувачите..