• Ново
Лесна улична народна удобност лизгање
zoom_in

Лесна улична народна удобност лизгање

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Совршено за секојдневно носење, народната улица на „Фолк по лесен“ нуди повеќекратни карактеристики на истегнување за да обезбеди совршено вклопување. Детално опишано со тренд плетенка преклопување натоварен со карактеристики на удобност. Овие карактеристики вклучуваат лесно движење од лесна ултра ултра светлосна инло, во прилог на лесен и флексибилно дно ќе се погрижат да останете пријатно на секој чекор од денот. 1,25 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Плетиран мулти текстурен преклоп на горниот дизајн. Лесна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Истегнете за вклопување и удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..