• Ново
Про Филтер За Воздух За Кавасаки КД 1989-2006
zoom_in

Про Филтер За Воздух За Кавасаки КД 1989-2006

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Про Х Филтрите за Воздух се висококвалитетни филтри и произведени само од најдобрите материјали. Премиум двојна фаза врзаната пена се користи за филтрирање дури и на најмалите честички нечистотија и во исто време нуди оптимален проток на воздух. Дебелиот, рамен запечатувачки прстен од пена обезбедува совршена заптивка против воздушната кутија, заштитувајќи од нечистотија и песок, дури и во најекстремните услови за возење. Ексклузивниот дизајн и специјалниот процес на производство носи совршена комбинација на заштита и перформанси.

Им се допаѓа и на купувачите..