• Ново
Чудо на девојчињата за чудо на нација, пријатни панталони за пижами, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо на девојчињата за чудо на нација, пријатни панталони за пижами, големини 4- & плус

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони за пижами на чудо. Задолжително за релаксирање. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување со широка нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со акцент на сатен лак. Ockебови : Ништо. Карактеристики : материјал отпорен на пламен; Супер-мека. Девојки пижами панталони од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..