• Ново
Случајот за дефанзивец на iPhone 5 5s Otterbo Defender
zoom_in

Случајот за дефанзивец на iPhone 5 5s Otterbo Defender

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Дали сте обожавател на Чикаго Блекхакс? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од Националната хокеј лига. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. NHL и NHL Shield се регистрирани трговски марки на Националната хокеј лига. Сите логоа и марки на НХЛ и логоата и ознаките на тимот на НХЛ, прикажани овде, се сопственост на НХЛ и соодветните тимови и може да не се репродуцираат без претходна писмена согласност. Примарниот дизајн на логото на Чикаго Блекхакс на серијалот Otterbox Defender Case for Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5s на AT Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Им се допаѓа и на купувачите..