• Ново
Дорман 300 - Макара За Пумпа За Серво управување За Специфични Модели
zoom_in

Дорман 300 - Макара За Пумпа За Серво управување За Специфични Модели

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа макара на пумпата за серво управување е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната макара на одредени апликации. Изработен од квалитетни материјали, тој е дизајниран за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа макара на пумпата за серво управување е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната макара на одредени апликации. Ја враќа функционалноста-сигурна замена за оригинална макара која не успеала поради контаминација од остатоци од патот или оштетена за време на услугата. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Рение : 2004, 2005, 2006, 2007 Шевролет ССР : 2003, 2004 ШЕВРОЛЕТ Траилблазер ЕКСТ : 2003, 2004, 2005, 2006 Шевролет Траилблазер : 2006, 2007, 2008. Гмц Пратеник ХЛ : 2003, 2004, 2005, 2006 Гмц Пратеник КСУВ : 2004, 2005 Гмц Пратеник : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Сааб 9-7х : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

Им се допаѓа и на купувачите..