• Ново
Sulpell Industries денес е добар ден сентиментална смела типографија Минимална дизајн графичка уметничка галерија обвиткана платно печатена wallидна уметност, 36x48
zoom_in

Sulpell Industries денес е добар ден сентиментална смела типографија Минимална дизајн графичка уметничка галерија обвиткана

DEN 1055.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : лице, облека, облека, симбол, денес е добар ден за добар ден. Дизајн од Mо Мултон.

Им се допаѓа и на купувачите..