• Ново
На студијаните индустрии им е потребна loveубов и семејство инспиративен калиграфски знак, 16, дизајн од Натали Карпентиери
zoom_in

На студијаните индустрии им е потребна loveубов и семејство инспиративен калиграфски знак, 16, дизајн од Натали Карпентиери

DEN 217.28

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 20 x 1,5 x 16 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : ракопис; Калиграфија; Растенија; Семејство; Лист; Гранчиња ;. Дизајн од Натали Карпентиери.

Им се допаѓа и на купувачите..