• Ново
Stuple Industries Детална форма Наутилус спирална школка модерна графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од графите Студио
zoom_in

Stuple Industries Детална форма Наутилус спирална школка модерна графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : шема; Seashell; Наутилус. Дизајн од Студиото Графит.

Им се допаѓа и на купувачите..