• Ново
Без граници јуниори вратоврски предниот кошула и шорцеви, сет со 2 парчиња
zoom_in

Без граници јуниори вратоврски предниот кошула и шорцеви, сет со 2 парчиња

DEN 367.68

Износ
check Во продавницата.

Свиленото меко чувство на пижами се среќава со силуета со десна десната страна за совршен летен сет на тепање. Оваа облека со две парчиња поставена без граници има опуштена кошула за влечење на копчето со кратки ракави со манжетни со Долман и предна вратоврска. Соодветните високи шорцеви имаат еластична лента за влечење и се совршени кратки, но не премногу кратки должини. Достапно во четири отпечатоци што привлекуваат очи, само додадете сандали за целосен ансамбл на кое било место! Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; копчето предно; јака од изрез; Долман, манжетни кратки ракави; вратоврска пред; печатење на сите. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; висок пораст; 2.5 '' In Seam. Облека за врски и шорцеви поставени за жени од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..