• Ново
Орегон 72EXJ105G PowerCut Saw Chain, Drive Links
zoom_in

Орегон 72EXJ105G PowerCut Saw Chain, Drive Links

DEN 2544.00

Износ
check Во продавницата.

Крајниот систем на сечење за логи и професионалци за нега на дрвја кои користат пили со високи перформанси. Комплетна секачи за ланец на длето преку дрва со брзина, ефикасност и прецизност. Телото на шипката со хромирано-молеј помага во намалувањето на абењето и промовира подолг животен век. Дизајнирано за да го зголемиме секое намалување, нашата комерцијална технологија за сечење им дава на корисниците поостри, потрајни врвни работ што обезбедуваат зголемени перформанси на сечење со помалку напор. Постојано ја креваа шипката, туркајќи се да ги надминеме барањата на професионалците кои се потпираат на нас за да ја направат работата да се чувствува помалку како работа. Одговара на модели. АФМ - 45 Корона. АФМ - 50 Корона. Хулдинс - Суперкут 100 (слот за 15мм). AFM - 50 L. AFM - 60 EUCA. AFM - 45 L.

Им се допаѓа и на купувачите..