• Ново
КОРОР пилешко го намали залихите на натриум дома 4. мл
zoom_in

КОРОР пилешко го намали залихите на натриум дома 4. мл

DEN 3199.84

Износ
check Во продавницата.

Ние ги додаваме нашите залихи на домашна дома на сè. Тоа е трик на ракавот, нашиот таен сос. Ако се обидувате да го намалите вашиот натриум, ги одржуваме работите вкусни со нашето залиха на домашно ниво на домашно намалено пилешко натриум. Без разлика дали бараме повеќе вкус во кремасто рижото, вкус спакуван пире од компири, или дури и нашите ултра-задоволни бавни шпорети пилешки фаџити Нашите залихи на домашен стил е секогаш само состојка за да бидете сигурни дека вашите садови секогаш го спакуваат тоа дополнително. Не се чувствувате пилешко? Да не се грижи; Нашиот залихи на зеленчук на домашен дом додава богатство на рецепти користејќи ги сите природни вкусови на моркови, кромид, домати, корен од целер, праз, зелка, карфиол, зелен грашок и компири. Ние сакаме да го работиме во омиленото рижото со печурки за да го искористиме секој последен вкус на умами од сосните печурки и оревството од оризот Арборио. Ние секогаш имаме залихи на домашни активности на Ногер во нашата кујна и секогаш ќе вкусите една од нашите четири акции на домашен дом во нашето готвење. Во деновите кога ќе одиме на целосен вкус, очекувајте да се превртиме директно на нашиот срдечен рецепт за чорба од говедско месо од говедско месо пред да истуриме залихи на говедско месо од дома и прскање на суво црвено вино во тенџере. Затегнати на совршенство без маснотии, без холестерол, нашите готвачи го развија овој фонд за говедско месо за да биде ваш крајниот бавен шпорет. И можете да ни верувате никогаш, никогаш да не додадеме никакви MSG. Залихи на домашна домашна домашна намалена домашна залиха : Нашиот хоместил намален натриум пилешко залихи се врие до совршенство и е додаток без маснотии, без холестерол во вашата кујна, со помалку натриум од нашите редовни залихи. Не додаде MSG. Малку маснотии. Бесплатно холестерол. Додадете неверојатен вкус на кој било оброк со залихи на домашна залиха намалена натриум пилешко. Идеално за супа, супи, чорби, ориз, пире од компири и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..