• Ново
Континентален терен контакт H T 245 55R 88T гума за лесни камиони
zoom_in

Континентален терен контакт H T 245 55R 88T гума за лесни камиони

DEN 1644.32

Износ
check Во продавницата.

Достапно попуст! Добијте до 110 УСД назад на избраниот континентален Tire Soffer што важи до 31 август 2023 година на /промоција Викингинконтакт 7 е зимска гума што им нуди на возачите моќни влечење и сопирање на патиштата снег и мраз покриени со патиштата. Континентален терен контакт H/T 245/55 R19 88 T гума за лесни камиони.

Им се допаѓа и на купувачите..