• Ново
Без граници за лажички шпагети од шпагети затегнати пакувања за камизола од долна облека
zoom_in

Без граници за лажички шпагети од шпагети затегнати пакувања за камизола од долна облека

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Детали за ребра го ставаат завршниот допир на оваа камизола од без граници, правејќи елегантен додаток на вашиот слоевит изглед или лесно самостојно парче. Ibrивописна боја му дава летен стил на овој лесен ками -врв со трендовски изглед. Тоа е совршено парче да се лизне под кошула за симпатичен, слоевит изглед или да се носи соло за незапирлив стил на сончев ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот со лажичка. Без ракави. Плетенка со четкано ребро; Истегнување ткаенина. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ребрестиот плетен ками на јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..