• Ново
Без граници на печатената пукана газа на јуниорите од блузата со рамото
zoom_in

Без граници на печатената пукана газа на јуниорите од блузата со рамото

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Ова без граници јуниори пукани ткаени ткаени кружни врвни е супер симпатичен и многу разноврсен! Врвот е изработен од рајон газа и обезбедува целодневен удобност. Изгледа одлично над тексас или шорцеви. Овој селански врв е достапен во 4 бои. Без граници на печатената пукана гума од јуниорите од блузата на рамото.

Им се допаѓа и на купувачите..