• Ново
Панел за завеси од платно од платно
zoom_in

Панел за завеси од платно од платно

DEN 302.40

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на омилениот простор моментална надградба со панелот за завеси за железо од платно. Геометрискиот дизајн може да додаде стимулативен и посебен нов изглед на вашиот веќе постоечки декор. Секој панел мери ширина 50 инчи и должина од 63, 84 и 95-инчи се достапни што овозможуваат прецизност да се вклопи во вашиот прозорец. Панелот за завеси од железо од платно на платно доаѓа во најразлични бои, вклучувајќи беж, црна, сина, корал, сива, индиго, мока и чаша за да се овозможи оптимален декоративен натпревар. Завесата за железо од платно од платно е изработена од мешавина од памук и полиестер до меко, но издржливо чувство за максимална функционалност. Може да се користи со џебна шипка или клипови за лесно виси и инсталација. Панелот се продава индивидуално, дозволувајќи им на корисниците да го добијат токму она што е потребно за нивните простори за прозорци. Очистената задебелена шема на железо е совршен начин за ажурирање и подобрување на вашиот простор за живеење. Панел за завеси од платно од платно : продаден како единечен панел за завеси. Панелот за завеси е дизајниран за употреба со џеб од шипка или прстени за клип. Се одликува со смела графичка шема за железо. Направено од 67% полиестер и 33% памук. Машинска миење за лесна нега. Панел мерки ширина од 50 инчи. Достапно во должина од 63, 84 и 95-инчи. Достапно во најразлични бои, вклучувајќи беж, црна, корална, сива, индиго, мока и чаша.

Им се допаѓа и на купувачите..