• Ново
AMCREST AMC960HDC36-W 960H 800+ TVL самостојна купола камера, бела, 2-пакет
zoom_in

AMCREST AMC960HDC36-W 960H 800+ TVL самостојна купола камера, бела, 2-пакет

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Камерата Amcrest 960 H 800+ TVL самостојна купола обезбедува квалитет на професионална оценка по прифатлива цена. 960 H е стандард за безбедносни камери и DVR кои обезбедуваат висококвалитетно видео со широк екран со употреба на напредни сензори за слики, овозможувајќи ви да гледате слики што се 34 проценти поголеми од резолуцијата Д1. Камерите ја поврзуваат точката до точка директно со DVR, обезбедувајќи безболен, не-комплекс процес на поставување приклучок и игра. AMCREST AMC960 HDC36-W 960 H 800+ TVL самостојна камера за купола, 2-пакет : 2-пакет AMCREST AMC960 HDC36-W 960 H 800+ TVL самостојна камера за купола. Камера со висока резолуција 800+ ТВЛ купола за одличен квалитет на видео и јасност. Водоотпорен (IP66) за внатрешна/надворешна употреба. 24 LED диоди за ноќно гледање. 984 'Растојание за пренесување од камера до DVR (не е вклучено). Се поврзува со кој било систем DVR од 960 H. Бело.

Им се допаѓа и на купувачите..