• Ново
Студената индустрија Сенди врат светилник крајбрежен плажа архитектура платно wallидна уметност, 48, дизајн од Мелиса Хајат ДОО
zoom_in

Студената индустрија Сенди врат светилник крајбрежен плажа архитектура платно wallидна уметност, 48, дизајн од Мелиса Хајат

DEN 1199.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мелиса Хајат ДОО.

Им се допаѓа и на купувачите..