• Ново
Избодена слава женска плус големина на палто од волна од фронтот ФАУ
zoom_in

Избодена слава женска плус големина на палто од волна од фронтот ФАУ

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Завршете го вашиот фустански есен и зимски ансамбл со овој прекрасен и разноврсен женски палто од избледена слава. Направено од мека, но издржлива мешавина од полиестер, овој палто со плус големина има класична надворешна конструкција на волна, која изгледа одлично во текот на еден пар дизајнерски фармерки или пакувања. Поставата е мазна за да се спречи палтото да се чувствува затрупано, додека целосното затворање на предниот дел од Zip ви дава различни можности за носење. Без разлика дали сте на пат да работите, да трчате работи или да уживате во ноќна ноќ со пријателите, овој палто за волна од волна, која е достапна во разновидни стилови, ќе ве натера да се чувствувате пријатно и да изгледате симпатично. Faded Glory Women'sенски плус големина поштенски палто со волна од волна : школка : 88% полиестер, 10% рајон, 2% спандекс. Поставена : 100% полиестер. Палто . Плус големини. Надворешна конструкција волна волна. Мазна постава. Целосно затворање на патентот. Две предни џебови. Јака. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладен, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..