• Ново
Трговска марка ликовна уметност „реклами-0105“ платно уметност од гроздобер лавои
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „реклами-0105“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Гроздобер лавои 'ADS-0105' CANVAS ART.

Им се допаѓа и на купувачите..