• Ново
Здраво хоби што може да се пее на температура боја, безбедна и нетоксична, торбичка од 98 мл, портокалова
zoom_in

Здраво хоби што може да се пее на температура боја, безбедна и нетоксична, торбичка од 98 мл, портокалова

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Здраво! Јас сум кремаста и миење на температурата и ви помагам да направите одлична уметност. Јас сум безбеден и нетоксичен. Измијте ме со сапун и вода. Користете на хартија, картон, папиер Маче и постери за сликање со прсти и сунѓер и многу повеќе! Индивидуална торбичка од 3,3ф. Дојдете со 11 различни бои, кои ги вклучуваат овие следни бои : црна, сина, зелена, нане, виолетова, црвена, бела, жолта, портокалова, розова, аква. 3,3fl Oz (98ml) Здраво хоби темперамент портокалова : Перење, безбедно и нетоксично. Големина : 3,3fl мл (98мл).

Им се допаѓа и на купувачите..