• Ново
Сиетл Маринерс Графички мета за кратки ракави
zoom_in

Сиетл Маринерс Графички мета за кратки ракави

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Покажете му на вашиот тим гордост со женската маица во Сиетл Маринерс. Inенската вклопување ве одржува стилски во белезниците или улицата. Има лиценцирано лого на MLB на предната страна против цврста позадина во боја. Направено од памук бебешки дрес за удобност, оваа женска кратка ракав е во вграден стил. Graphенски кратки ракави за кратки ракави во Сиетл Маринерс : 100% памук. Изработка на бебиња Jerseyерси. Опремени. V-врат. Graphенски графички мета со кратки ракави. Машинско миење ладно. Графичко лого на Сиетл Маринерс од предната страна. Лиценциран MLB Tee. Достапно во бело. Достапно во големини S, M, L и XL.

Им се допаѓа и на купувачите..