• Ново
Се прашувам нација мало девојче и голема девојка флип, големини 13 1-6
zoom_in

Се прашувам нација мало девојче и голема девојка флип, големини 13 1-6

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Кога ќе пристигне топлото време, време е да заблескате! Сандалите за флип-флоп на овие девојки имаат сјаен дизајн кој е искривен и симпатичен со затегнување на задниот дел за безбедно вклопување. Овие флип-апостолки за неа лесно ја комплетираат својата облека во денот и е совршена за целодневно носење за време на нејзините омилени активности исполнети со сонце. Само на. Материјал : Поливинил хлорид со сјајни вметнете го горниот; Етилен-винил ацетат надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање за лесно вклучување и исклучување. Големина на чевли : 13/1. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : сјајни детали на долниот дел на страничниот allид за сјај и стил; не-обележување на надворешната страна; Ева нога и чорап. Флип -апостолки на девојчињата од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..