• Ново
6 w 10 d 26 H New Brighton Rough Sawn Corbel, Douglas Fir
zoom_in

6 w 10 d 26 H New Brighton Rough Sawn Corbel, Douglas Fir

DEN 1919.20

Износ
check Во продавницата.

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 6 "W x 10" D x 26 "H New Brighton Rough Sawn Corbel, Douglas Fir.

Им се допаѓа и на купувачите..