• Ново
Табела за планинари
zoom_in

Табела за планинари

DEN 911.84

Износ
check Во продавницата.

Карактеристиките на табелата за планинарење на Алпите табела на 3 различни височини (се прилагодува на 30 ", 35,5 " или високи 42 "), работи одлично како табела за сервирање, станица за подготвување храна или станица за чистење риби, табела за табела со цврсто обложување во прав, обложена со прав во прав, обложена со челик Табела за табели за планинари за планинари за рамка е совршен додаток на дом/канцеларија каде што се комбинираат стил, удобност и функционалност. Одличен избор за вашето отворено.

Им се допаѓа и на купувачите..