• Ново
Brinley Co. Commentенска удобност единствена фау велур плоштад пети лебари
zoom_in

Brinley Co. Commentенска удобност единствена фау велур плоштад пети лебари

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Влезете во разноврсен стил на лопар со удобни чевли за удобност од Brinley Co. Premium Uppers истакнат потресен изглед и удобни подножје на нозете создаваат удобно вклопување. Дебели клинови потпетици и платформи го завршуваат изгледот. Удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..