• Ново
Мадам Мадам Мари Современа микрофибер спална соба со цврста боја во кревет во калифорниски крал - Мока чоколадо
zoom_in

Мадам Мадам Мари Современа микрофибер спална соба со цврста боја во кревет во калифорниски крал - Мока чоколадо

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата за постелнина Мадам Мари 1800 ги опфаќа сите прекрасни аспекти на сетот на луксузен лист. Мекиот допир е прва и најзабележителна карактеристика што обезбедува необична удобност за пријатна ноќ во кревет. Мадам Мари дизајнира листови со длабоки џебови за најновите и најновите душеци од сите големини. Оваа колекција е дизајнирана да ја имитира издржливоста и удобноста на фините египетски памучни листови што чинат повеќе од три пати повеќе. Колекцијата за постелнина Мадам Мари 1800 ги опфаќа сите прекрасни аспекти на сетот на луксузен лист. Мекиот допир е прва и најзабележителна карактеристика што обезбедува необична удобност за пријатна ноќ во кревет. Мадам Мари дизајнира листови со длабоки џебови за најновите и најновите душеци од сите големини. Оваа колекција е дизајнирана да ја имитира издржливоста и удобноста на фините египетски памучни листови што чинат повеќе од три пати повеќе. Твин, близнак XL, полн, кралица, крал, сплит крал и калифорниски крал со големина сет со длабоки џебови што одговараат на денешните дополнителни густи душеци. Целосната, кралицата, кратка кралица, кралот, кралот и Кал Кинг вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Twin and Twin XL вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 1 перница. Сплитскиот крал вклучува : 2 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Карактеристики на производот : Хипоалергичен микрофибер предиво од колекција на слатки домови. RV Queen Deep pockets designed to fit mattresses up to 10" deep. Brand New and Factory Sealed. Care : Machine wash in cold water with similar colors. Tumble dry low. Do not bleach. No Ironing Necessary. Twin : Flat Sheet : 66 "x 94", вграден лист : 39 "x 75", кутија за перници : 20 "x 30" Twin XL : Flate Lest : 102 "x 66", вграден лист : 39 "x 80", Перница кутија : 20 "x x 30 "Комплетен : рамен лист : 81" x 96 ", вграден лист : 54" x 75 ", Перница кутија : 20" x 30 "кратка кралица : рамен лист : 90" x 99 ", вграден лист : 60" x 75 ", Случај на перница : 20" x 30 "кралица : рамен лист : 92" x 102 ", вграден лист : 60" x 80 ", Перница кутија : 20" x 30 "крал : рамен лист : 102" x 105 ", поставен Лист : 78 "x 80", Перница Случај : 20 "x 40" Сплит крал : рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 80 "x 39", Перница Случај : 20 "x 40" Кал Кинг : Рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 72 "x 84", Перница кутија : 20 "x 40" Изберете од над 30+ бои и отпечатоци во сите големини! Одлични душеци до 16 "длабоки за повеќето големини. Лесна грижа, машина за перење машини . Најдобри продажни дополнителни меки и дишени 4-парчиња сет на 4-парчиња. Вклучува тројно везење во хотелски стил на перници .. Премиум квалитетна издржлива ткаенина без брчки со армиран еластичен околу длабок џеб поставен лист . Изберете од над 30+ бои и отпечатоци во сите големини! Одговара на душеци до 16 "длабоки за повеќето големини. Лесна грижа, машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..