• Ново
Чудо нација Бебе и Детско момче лесна јакна, големини 12м-5Т
zoom_in

Чудо нација Бебе и Детско момче лесна јакна, големини 12м-5Т

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Лесна и подготвена за тркалање, јакна со качулка на „Wonder Nation“ е совршен слој за додавање кога има студ во воздухот. Одликувајќи се со светла дизајн со боја на боја и мека постава за руно, ова е сигурно да стане јакна од сезоната благодарение на удобната, движење-со-хим вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Два однапред. Карактеристики : детали за блок на боја; рефлексивна лента на ракавот; Прилагодливи манжетни. Јакна со качулка за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..