• Ново
Атлетски дела Девојче девојче за трчање чевли
zoom_in

Атлетски дела Девојче девојче за трчање чевли

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Барате неколку чевли за девојчето дете што е удобно, стилски и лесен за носење? Проверете ги овие чевли за лизгање од атлетски дела. Одликувајќи се со издржлив стинетичен горен со сет на вметнувања за дишење на мрежи за спортски изглед. Ова атлетско дело девојки без безобразни чевли користат еластични ленти и нагоре на горниот дел за стил без проблеми, со сигурно и удобно вклопување. Оваа додадена карактеристика може да помогне да го научите вашето дете да ги става чевлите и надвор од себе. Подножјето е ставено за да го намали заморот додека таа се шета околу игралиштето, се упати кон училиште или се дружи со пријателите. Овој стил има надворешна плоча и пригодна јамка за потпетици за да помогне да ги научи вашето дете да ги повлече и да се исклучи од себе. Подножјето е поставено за дополнителна удобност и доаѓа со пети за пети за да ги заштити прстите. Достапно во розова боја за да се заврши секоја девојка од девојчиња со мали деца. Исчистете со влажна крпа. Барате неколку чевли за девојчето дете што е удобно, стилски и лесен за носење? Проверете ги овие чевли за лизгање од атлетски дела. Одликувајќи се со издржлив стинетичен горен со сет на вметнувања за дишење на мрежи за спортски изглед. Ова атлетско дело девојки без безобразни чевли користат еластични ленти и нагоре на горниот дел за стил без проблеми, со сигурно и удобно вклопување. Оваа додадена карактеристика може да помогне да го научите вашето дете да ги става чевлите и надвор од себе. Подножјето е ставено за да го намали заморот додека таа се шета околу игралиштето, се упати кон училиште или се дружи со пријателите. Овој стил има надворешна плоча и пригодна јамка за потпетици за да помогне да ги научи вашето дете да ги повлече и да се исклучи од себе. Подножјето е поставено за дополнителна удобност и доаѓа со пети за пети за да ги заштити прстите. Достапно во розова боја за да се заврши секоја девојка од девојчиња со мали деца. Исчистете со влажна крпа.

Им се допаѓа и на купувачите..