• Ново
Mellуни светски жени структурирани крстови на рамото на камили со рабни ресни и се преклопуваат со затворање на предвремено
zoom_in

Mellуни светски жени структурирани крстови на рамото на камили со рабни ресни и се преклопуваат со затворање на предвремено

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Овој весел светски структуриран крст со рабни ресни е совршена чанта за да одговара на сите ваши дневни најважни работи кога сте надвор во движење. Тоа е совршен натпревар за каузално или формално носење и можете да го користите за многу различни прилики, како училиште, работа или датум. Доаѓа со прилагодлива лента за крстосници за да се вклопи во вашата висина. Димензии : 9,5 "(л) x 3" (w) x 7 "(ч), должина на пад на крстот : 21". Карактеристики : 2 лизгања и 1 задниот џеб со патент. Затворање и материјал : затворање на магнетното копче. Висококвалитетна веганска кожа одобрена од ПЕТА.

Им се допаѓа и на купувачите..