• Ново
Сензор за температура на амбиентален воздух од 5s
zoom_in

Сензор за температура на амбиентален воздух од 5s

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Сензорот за температура на амбиенталниот воздух на WVE изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за температура на амбиенталниот воздух за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за температура на амбиенталниот воздух на WVE е достапен за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S1513 Сензор за температура на амбиенталниот воздух.

Им се допаѓа и на купувачите..