• Ново
Кошула на екипажот на пилот мотоспорт Геико Сузуки
zoom_in

Кошула на екипажот на пилот мотоспорт Геико Сузуки

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Официјална екипа облека, истата облека што се носи во јами од тимот на професионална трка. Се одликува со сите логоа на спонзори на тимот за вистински изглед подготвен за трка. Пилотска мотоспорт Геико Сузуки екипаж на екипажот : 4,3 мл. Официјално лого и спонзори на тимот. Мек материјал за допир и влага. Сублимирана за долготрајна живописна боја.

Им се допаѓа и на купувачите..