• Ново
Tuphell Industries Spranquil Flowers Blouming Meadow Path Puffy Clouds сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Сали Сватленд
zoom_in

Tuphell Industries Spranquil Flowers Blouming Meadow Path Puffy Clouds сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 583.84

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Природа; Надвор; Облаци, ливада, цвеќиња. Дизајн од Сали Сватленд.

Им се допаѓа и на купувачите..