• Ново
Женски папучи од Рајли
zoom_in

Женски папучи од Рајли

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Чизмите за влечење на Boho, Muk Luks Riley, се карактеризираат со затегнати шема на ленти и акценти на тасели. Пријатна плетена манжетна и руно облога обезбедува мода и удобност. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, лежено рамно за да се исуши. Увезени. TPR one. 100% полиестерска руно влошка. Без потпетица. Талести од велур. Дрво мушка dcor. Достапно во бои морнарица/мировна лента. S (5-6), M (7-8), L (9-10), XL (11-12).

Им се допаѓа и на купувачите..