• Ново
Без граници за лажички на јуниори со долги ракави
zoom_in

Без граници за лажички на јуниори со долги ракави

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Облека со долги ракави на јуниори од без граници е совршен за забави за одмор и дружење за време на викендот. Збир на долги ракави ќе ве одржува пријатно кога ќе се лади, додека должина од средината на бутот го прави совршен за носење на свои или над хеланки. Пар со чизми на глуждот за да го комплетирате изгледот. Деколте за лажичка. Долги ракави. Повлечете стил со поштенски преден дел. Полите со должина од средината на бутот. Опремени. Плеска ткаенина од ребра. 63% рајон, 30% полиестер, 7% металик. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, отстранете го навремено, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..